Lisica.RS - Mudar izbor

Vels - Srbija 1:1

U večerašnjoj utakmici fudbalskih kvalifikacija, Vels i Srbija su remizirali u Kardifu. Golove su postigli Bejl i Mitrović.
Sport

#36 od 12.11.2016.
Reprezentacija Srbije remizirala je u Kardifu sa Velsom, u poslednjem meču četvrtog kola grupe D kvalifikacija za Mundijal u Rusiji 2018. godine – 1:1. Vels je na poluvremenu vodio rezultatom 1:0.

Velšani su poveli u 30. minutu golom Gareta Bejla, posle velike greške Nastasića.

Naši su u drugom poluvremenu zaigrali nešto ofanzivnije, posebno u finišu utakmice, pa su u 86. minutu uspeli da izjednače golom Aleksandra Mitrovića.

Srbija je ovim bodom dospela na drugo mesto Grupe D, sa 8 osvojenih bodova. Prva je Republika Irska sa 10 bodova, a treći Vels sa 6 bodova. Narednu utakmicu Srbija igra 24. marta 2017. godine, kada gostuje Gruziji.